Обладнання для ресторанів бу

Обладнання для ресторанів бу

Окрім нового обладнання для ресторану продаємо кухонне та холодильне обладнання бувше у вжитку: це кухня ресторану, кафе, їдальні — інші точки громадського харчування або продовольчого магазину.

Кухня та рівень ресторанного сервісу повинні бути на висоті. Відповідно й до ресторанного устаткування висувають такі ж високі вимоги. Але надійність та якість коштує серйозних грошей, яких не завжди вистачає (вірніше завжди не вистачає, але те, що нову техніку іноді доводиться чекати на передзамовлення — правда). А купуючи ресторанне обладнання б у ви заощадите та отримаєте надійну техніку зарубіжних брендів UNOX, Bertos, Modular... Не переплачуючи. І, що головне, вона готова працювати.

Купуючи б у обладнання, крім ціни та зовнішнього вигляду з'ясуйте: наявність документації і керівництво до нього, технічні характеристики (продуктивність, габарити, потужність, підключення). Інакше ви не підключаєтесь або обладнання не впоратися з навантаженням.

Розпродаж. розпродаж нового обладнання, що зберігалося деякий час на складі. Холодильне обладнання, кухонне технологічне обладнання все нове і за розпродажними знижками складських залишків.

Пропонуємо купити обладнання для кафе б у, професійне кухонне обладнання для громадського харчування бу, що пройшло передпродажну підготовку. Розпродаж нового ресторанного обладнання зі складу.

Питання ціни, наявності та розпродажі погоджуйте з Менеджером. У нас регулярно нові надходження — ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки