Устаткування та обладнання для кафе б у

Б/У Обладнання для кафе

Обладнання для кафе б у

Купуючи вживане обладнання для кафе (або бару) ви обов'язково заощадите, адже бу обладнання коштує чи не в половину дешевше. Так, звичайно, є ризик придбати «знеможену» техніку, яка виробила ресурс і така купівля принесе вам тільки головний біль: де придбати запчастини та комплектóвання, як покрити витрати на виклик майстра, постійні зупинки обладнання... Шум, витрати на електрику чи газ. Ремонтування й майстри теж влетить вам в таку ж копійчину, що й купівля нового...

Але не так сумно, як здається. Техніка європейських виробників, навіть після інтенсивної експлуатації, як і раніш надійна та продуктивна (і, що частіше, працює навіть довше, ніж нова китайська або того гірше noname).

А ще трапляється нагода купити бушне обладнання після закриття закладу, яке не так давно відкривалося. Або ж потрапити на розпродаж... А розпродаж ще краще: нове, що не працювало ні години, от тільки залежалося на складі й тепер розпродається (тут вигода повна — техніка нова, а ціна — куди нижча).

Загалом: купуючи б у кухонне обладнання в громадське харчування, чи в крамницю, ви ризикуєте купити або втомлене залізо, або шанс заощадити.

А в тім: пропонуючи купити б у обладнання для кафе або бару, ресторану — ми пропонуємо вам не «кота в мішку». Кожне обладнання у нас проходить передпродажну підготовку. Робиться чищення й, якщо потрібно, заміна запчастин на нові. Доукомплектування та перевірка працездатності.

Що пропонуємо?

Продаємо: професійне б/у обладнання для кафе: кавоварки, відновлені кавомашини та кавомолки; коктейльні міксери, гранитори, льодоподрібнювачі б у, блендери бу та з розпродажів, обладнання для охолодження соків — іншу техніку, що була у вживанні, на кухню кафе або бару; торгове б у обладнання для продуктових крамниць.

Якщо у вас виникли питання про технічному стані, товарного вигляду обладнання, або вас цікавить наявність — вільно ТЕЛЕФОНУЙТЕ! У нас обладнання для кафе хоч і вживане, але швидко розкуповується.

* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки