Умови поставки Б/У обладнання

Ці Умови поставки Б/У обладнання, надалі «Умови поставки», включають обопільну угоду сторін: Постачальник Б/У Обладнання (далі «Постачальник», з одного боку, і Покупець послуг Б/У HoReCa оборудование (далі «Покупець»), з іншого боку. Ця угода визначає умови поставки Б/У обладнання Покупцеві.

1. Якість обладнання, що постачається

Бувше в експлуатації устаткування продається на умовах «як є» в технічно справному (робочому) стані і в повній відповідності заявленої амортизації.

Все обладнання проходить ретельну передпродажну підготовку. Зношені деталі та агрегати ремонтуються або ж замінюються на справні (бу або нові).

2. Оплата

Оплата здійснюється згідно договору купівлі-продажу на момент укладення угоди та проводиться Покупцем у порядку 100-процентної передоплати.

3. Доставка, розвантаження і монтаж

Доставка б у обладнання здійснюється тільки після 100% передоплати вартості товару.

Б/У Обладнання доставляється Покупцеві кур'єрськими службами України і його постачання сплачується Покупцем окремо.

Розвантаження і монтаж зазвичай здійснюється Покупцем самостійно або з залученням наших фахівців.

При використанні наших фахівців, їх послуги оплачуються Покупцем окремо.

Подальші виїзди для виконання профілактичних і ремонтних робіт здійснюються за заявками Покупця і ним же оплачуються.

4. Відповідальність сторін

Обладнання передається в технічно справному (робочому) стані.

Покупець ознайомлений з технічним станом обладнання, повідомлений про те, що устаткування раніше було в експлуатації, і згоден його придбати.

Не є недоліком якості незначні дефекти корпусу (вм'ятини, подряпини, потертості), що виникли в результаті експлуатації обладнання колишнім власником, якщо при цьому обладнання виконує свої функції.

Претензії по гарантії і якісті обладнання після покупки товару не приймаються.

Усі додаткові витрати на ремонт, купівлю ЗІП, поломки, що виникли та/або відмова функціонування обладнання несе Покупець.

Продавець не несе відповідальність за подальший технологічний процес експлуатації обладнання та/або випадки його поломки при відхиленні від технології його експлуатації.

Висновок: купувати чи ні

Незважаючи на всі заявлені вище ризики купувати Б/У обладнання в 3-10 разів дешевше, ніж купувати таке ж по функціональності, але нове.

Звичайно, заміна серйозної запчастини або вузла може обійтися половину початкової вартості і Продавець буде просто не в змозі відшкодувати всі витрати повного ремонту та дати гарантію, тобто свої гарантійні зобов'язання він виконати не зможе, навіть якщо ви його й вмовте на гарантії.

Але, в більшості випадків, високо затратні випадки ремонтів бувають вкрай рідко.

В основному, все зводяться до налаштування, регламентних робіт або, в випадку якщо обладнання з розпродажу, — підготовка до запуску.

Підсумок: купуючи бу обладнання слід бути готовим до його ремонту. Інакше перший же ремонт стане для вас жорстоким ударом й суцільним розчаруванням.

* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки