Торгівельне обладнання б у продуктових магазинів

Б/У обладнання для продуктових магазинів

Продаємо б у обладнання для продуктових магазинів. Холодильне б/в обладнання в торговий зал: вітрини вертикальні та горизонтальні, настільні, морозильні ларі. Шафи морозильні для глубокої заморозки, шафи-вітрини.

Механічне обладнання для різання, шинкування й подрібнення гастрономічних продуктів, риби та м'яса: слайсери б у, м'ясорубки, тертки-подрібнювачі –інше електромеханічне б/в обладнання в продовольчий магазин.

Необхідність придбання нового не завжди доцільна з різних причин: бюджет, терміни поставок (нове обладнання може поставлятися тільки під замовлення). А купивши вживане обладнання ви істотно заощадивши гроші відразу ж отримаєте працюючий холодильник, слайсер або тістоміс.

Крім того: можна купити необхідне у ваш магазин на розпродажі. Абсолютно нове обладнання, не колишнє в експлуатації розпродається зі складських залишків.

Прийнявши рішення купити б/у обладнання слід звертати увагу не так на ціну, як на його працездатність, відповідність технічних параметрів вашим потребам (потужність двигуна, об'єми та габарити, температурні режими), а якщо це вітрина в торговий зал, то і на зовнішній її вигляд. Уточніть у Продавця скільки років пропрацювало обладнання, його кондицію, причини перепродажу. Які відновлювальні роботи проводилися. Це допоможе надалі уникнути неприємних сюрпризів: слайсер зі стертими ножами, м'ясорубка не розрахована на об'єми вашої переробки, вітрина, така гарна на сайті, з іншого боку виявилася обідраною і ще до того ж сильно гуде мотор...

Пропонуємо вам повністю працездатне б у обладнання для продуктових магазинів, яке прошло передпродажну підготовку й відповідає своїм технічним параметрам.

А ще у нас постійно є нове обладнання, яке прийшло з розпродажу, а також запчастини.

З питань поточної наявності залишків обладнання, його кондиції та технічного стану, способів доставки — звертайтеся до Менеджера.

Холодильне обладнання бу

Холодильне обладнання бу

Продаємо торгове холодильне обладнання для магазину продуктів б у. Передпродажна підготовка. Пропонуємо купити торгове холодиль...

детальніше…
Технологічне обладнання бу

Технологічне обладнання бу

Продаємо б у слайсери, тістоміси і м'ясорубки. Технологічне бу обладнання для магазинів. Передпродажна підготовка, все в робочо...

детальніше…
* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки