Холодильне обладнання для магазину продуктів б у

Холодильне обладнання бу

Холодильне обладнання для магазину продуктів б у

Б/У обладнання для продуктового магазину — економічна альтернатива його комплексного оснащення. Адже професійне торгівельне обладнання коштує недешево, а терміни відкриття бува підтискають.

Для продуктового магазину вам знадобиться холодильне обладнання: вітрини й стелажі, низькотемпературні шафи, морозильні ларі для тривалого зберігання швидкопсувних продуктів — з глухими дверцями або ж кришкою (якщо це лар), вони будуть в підсобці, а також зі скляною дверкою — в торговому залі для загального огляду.

Вживане обладнання проходить повну передпродажну підготовку, якщо необхідно, проводиться ремонт або заміна зношених агрегатів. Замінюється холодоагент. Для торгового залу, де потрібно охайний зовнішній вигляд, ми пропонуємо холодильні вітрини й ларі з розпродажу (товар абсолютно новий, не бувший в експлуатації, просто зберігався на складі).

В продуктовий магазин знадобиться і електромеханічне обладнання: слайсери, хоч і б/у, але працюють і надійні, м'ясорубки також краще б у — для економії.

Продаємо торгове холодильне обладнання б у для продуктового магазину. Розпродаж нового обладнання зі складу.

З усіх питань наявності, кондиції товару, його доставки — обов'язково звертайтеся до Менеджера. Ми завжди на зв'язку — ТЕЛЕФОНУЙТЕ.

* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки