Технологічне обладнання в продуктовий магазин б у

Технологічне обладнання бу

Технологічне Б/У обладнання для продуктових магазинів

Для нарізки та подрібнення гастрономічних товарів ВСІ продовольчі магазини оснащуються технологічним обладнанням: слайсери, м'ясорубки, овочерізки, терки-подрібнювачі та інше ріжучо-подрібнювальне оснащення. Наявність такого обладнання істотно знижує товарні втрати, полегшує працю торгових працівників та забезпечує належну санітарію.

Технологічне та електромеханічне обладнання в магазинах відносять як до допоміжного, то який сенс купувати нове, якщо б/у працює не гірше? Економніше купити вживане обладнання. У тих же б у слайсеров тереба лишень замінити ножі і вони готові продовжити роботу. А для обладнання, що прийшло з розпродажу й зовсім достатньо провести первинні пуск-налагоджувальні роботи таяк воно абсолютно нове.

Продаємо електромеханічне, технологічне обладнання для продуктових магазинів: слайсери бу, тістоміс б у, а також холодильне б у обладнання.

Все обладнання проходить передпродажну підготовку і знаходиться в робочому стані. З питань наявності товару, його кондиції і вартості — звертайтесь до Менеджера, вільно ТЕЛЕФОНУЙТЕ, ми завжди на зв'язку!

* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки