Запасні частини для обладнання харчоблоків

Запчастини та комплектуючі для обладнання харчоблоків

Пропонуємо постійно оновлюваний перелік запчастин, комплектуючих та витратних матеріалів для обладнання харчоблоків: пароконвектомати, холодильники, газові та електричні плити.

Ремкомплекти при замінах і/або профілактичних роботах на обслуговуванні технологічного обладнання, теплового або холодильного.

Ресторанне обладнання б у або нове рано чи пізно потребує заміни деталей, або ж просто знадобляться профілактичні роботи. У будь-якому випадку вам не обійтися без пошуку і заміни зношених агрегатів, вузлів та деталей.

Пропонуємо пошук, підбір та продаж запчастин. Ремонт по місцю розташування вашого обладнання.

Для торгового холодильного обладнання бувшого у користуванні швидше за все знадобиться заміна хладоагента або заміна потріскавшихся ущільнювальних прокладок. Якщо холодильне обладнання вже зовсім Б/У, то знадобиться заміна агрегату (або його ремонт).

Для посудомийок згодом знадобиться заміна касет і вже точно витратні — використовувати миючий засіб вкрай бажано тільки рекомендоване виробником (жорсткість води, тонка настройка автоматики тому причина).

Запчастини, комплектуючі, а також обладнання для кафе та громадського харчування продається згідно умовам поставки. Варіанти оплати та доставки заздалегідь погоджуйте з Менеджером.

Консультації, пошук й підбір запчастин — безкоштовно. Вільно ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Ми на зв'язку.


За нижче наведеною посиланням ви можете абсолютно безкоштовно завантажити весь перелік запчастин, комплектуючих та витратних матеріалів для технологічного, теплового і холодильного устаткування ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування і торгівлі.

Завантажити перелік запчастин (російською)

 

* — це умовні одиниці, які наведені тут лише для довідки